Ціни та тарифи

Гортати

Гортати нижче

Шановні споживачі! Звертаємо Вашу увагу, що вартість електричної енергії для кожного із споживачів розраховуються окремо у відповідності до умов договору із споживачами.

При розрахунку актуальної ціни 1 кВт год електричної енергії використовуються ставки регульованих цін (тарифів), нерегульованих цін та вартості послуг постачальника. До регульованих цін (тарифів) відносяться тариф на передачу електричної енергії, та тариф на розподіл електричної енергії. Розмір таких тарифів визначається Регулятором — Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). До нерегульованих тарифів відносяться ті, на які впливає ринкове ціноутворення, а це ціни на сегментах ринку, а саме на ринку на добу наперед (РДН) та внутрішньодобовому ринку (ВДР). Вартість послуг постачальника є фіксованою, визначається в договорі і може змінюватись лише за згодою сторін.
Для споживачів, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, ціна електричної енергії визначається за результатами проведення процедури закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. N 922-VIII.

  • Зміни тарифів на регульовані ціни (тарифи) можна побачити на сайті НКРЕКП: https://www.nerc.gov.ua
  • Зміну ціни на сегментах ринку РДН і ВДР можна побачити на сайті Оптового ринку: https://www.oree.com.ua
  • З діючими тарифами на послуги з розподілу електричної енергії, що діють з 01.01.2021 року, згідно з відповідними Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ознайомитись можливо за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/?id=37480

Також ознайомитися зі середньзваженими цінами та їх коливанням за результатами звітів ДП «Оператор ринку» Ви можете у розділі «Новини» на нашому сайті.

В залежності від прийнятного для споживача способу оплати (попередня оплата, по факту, планові платежі) та бажаного способу оплати послуг з розподілу електричної енергії (через електропостачальника з наступним переведенням цієї оплати електропостачальником оператору системи або напряму з оператором системи), та погодинним графіком споживання, надається комерційна пропозиція з індивідуальною ціною.

Отримати комерційну пропозицію можна за телефоном: +38 093 761 43 70 , або на вкладках «Договір та Комерційні пропозиції» чи «Контакти», заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Також необхідно зазначити, що специфіка ринку електроенергії така, що неможливо встановити якийсь фіксований розмір знижки для всіх споживачів. У кожному конкретному випадку розмір знижки визначається індивідуально для конкретного підприємства і залежить від ряду факторів та узгоджується під час перемовин.