Договір та
Комерційні пропозиції

Гортати нижче

Укладання договору
про постачання електричної енергії

Згідно п. 3.2.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає електропостачальнику заяву-приєднання.

Наші фахівці завжди раді обговорити з Вами особливості постачання електроенергії і надати відповіді на всі Ваші запитання, а також запропонувати оптимальні умови співпраці. Для проведення якісної оцінки економічної доцільності роботи з нами, пропонуємо Вам відправити на нашу електронну адресу (energoinpro04@gmail.com) заповнений опитувальний лист, після чого Ви отримаєте комерційну пропозицію від якої не зможете відмовитись.

Ми завжди запропонуємо Вам сучасний підхід для вирішення будь-яких завдань.

Також пропонуємо Вам ознайомитися із нижченаведеними документами для оформлення договірних відносин в частині укладення договору про постачання електричної енергії споживачу:

Якщо у Вас лишилися питання, зателефонуйте до нас за телефоном +38 (093) 761 43 70, надішліть електронний лист на пошту energoinpro04@gmail.com, чи скористайтесь формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з Вами і дадуть відповідь на запитання.

Ми прикладаємо всі зусилля, щоб співпраця з вами була довгою та плідною. Дякуємо за довіру! Приєднуйтесь!

Зміна електропостачальника

Кожний Споживач має право в будь-який момент часу змінити постачальника шляхом укладення нового Договору про постачання електричної енергії з іншою енергопостачальною компанією. Докладніше про зміну постачальника читайте тут.

При виборі електропостачальника радимо звертати увагу не тільки на цінову пропозицію, а й на досвід роботи електропостачальника на ринку електричної енергії, наявність у нього ліцензії та укладених всіх необхідних договорів з учасниками ринку електричної енергії.

Нагадуємо Вам, що відповідно до п. 6.1.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії у повідомленні про намір укласти новий договір з новим електропостачальником споживач має надати новому електропостачальнику таку інформацію:

  • персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові) споживача або уповноваженої особи або найменування компанії (для юридичної особи), а також для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: витяг з ЄДР, роздрукований з мережі Інтернет, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР; для фізичних осіб: копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або номер та серія паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);
  • контактні дані (номер телефону, електронна пошта, поштова адреса для листування тощо);
  • ЕІС-код(и) точки обліку електроенергії за об’єктом (об’єктами) споживача;
  • найменування чинного електропостачальника;
  • інші дані, передбачені заявою-приєднанням до договору про постачання електричної енергії споживачу відповідно до цих Правил (якщо споживач обрав визначену комерційну пропозицію нового електропостачальника), інші документи, які можуть бути потрібні відповідно до обраної комерційної пропозиції;
  • згоду на обробку персональних даних та використання їх для отримання інформації щодо споживача від адміністратора комерційного обліку.

 

Також, відповідно до п. 3.2.11 Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач для укладення договору про постачання електричної енергії споживачу разом із заявою-приєднанням також надає:

  • копію документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника — для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності;
  • витяг або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
  • документи, що підтверджують наявність договору, укладеного з операторам системи на послуги розподілу електричної енергії (паспорт точки розподілу, інформацію про присвоєний ЕІС-код тощо).